Pietro Baldini dóbr luksusowych - Onlineshop - about -

Pietro Baldini

O NAS, NASZE DOśWIADCZENIE I FILOZOFIA

PIETRO BALDINI jest członkiem AGS TIE SOLUTION. Grupa została powołana do życia aby zaspokoić zapotrzebowanie na produkty luksusowe takie jak krawaty, apaszki i inne akcesoria męskie i damskie. Zarówno materiał jak i wykonanie naszych produktów sa najwyższej jakości i konkurencyjne w stosunku do marekjuz istniejących na rynku.  

Poczucie luksusu jest odczuwalne dla naszych klientów za sprawą doskonałej jakości naszych wyrobów. Dzięki temu nasza marka jest stałym punktem odniesienia na poziomie światowym. PIETRO BALDINI należy do firmy AGS TIE SOLUTION obecnej na rynku odzieżowym od 1989 roku w Niemczech i od 2004 roku w Hiszpanii. Nasza nowa siedziba znajduje się w Palleja w Barcelonie, skąd nasze produkty są wypuszczane na rynek światowy.

Nasza firma PIETRO BALDINI nieustannie odnawia swoją ofertę produktów,  każdego miesiąca wypuszczając ponad 200 nowych wzorów krawatów, apaszek, paszmin i szali spełniających zawsze najwyższe wymagania jakości i wzornictwa. Naszym klientom zapewniamy stały dostęp do najwyższej jakości luksusowych wyrobów.

Kolekcje PIETRO BALDINI są wykonywane z najlepszych, dostępnych w Europie, materiałów pochodzących z Włoch, Niemiec, Szkocji i Francji, we współpracy z najlepszymi europejskimi dostawcami  i przy udziale najlepszych rzemieślników. Nasze tkaniny z naturalnego jedwabiu, wełny, bawełny i kaszmiru w najmodniejszych kolorach i wzorach tworzą wyśmienite produkty zapewniające prestiż.  

Pietro Baldini